PLÁNOVAČ PROCESU/ KLÁŠTEREC

referenční číslo: 8-18-379205/JD

Náplň práce

Z naší podlahy by se dalo jíst, ale naše produkty by Vám nechutnaly :-). Nicméně, naše výroba už jede a potřebujeme, aby všechny procesy proběhly ve stanovené době. Hledáme procesního plánovače.
Náplň práce:

  • plánování výrobních procesů a technologií, použitých ve výrobě
  • plánování kapacit Plánování zakázek ve výrobě

Komunikace s výrobou, logistikou a zákazníky
Kontrola a hodnocení plnění plánů a řešení případných problémů
Práce s informačním systémem
Vytváření reportů

Požadujeme

Požadavky:

  • SŠ/ VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • zkušenost na obdobné pozici
  • aktivní znalost NJ, případně AJ na úrovni bezproblémové komunikace
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Benefity: * možnost využití FIREMNÍHO MASÉRA * práce v čisté automotive výrobě * týmové prostředí a prima kolegové * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * 13. a 14. plat * individuální navyšování mezd, na základě hodnocení * obědy za 22 – 27 Kč * odměny za zlepšovací návrhy vypláceny formou Flexipass * příspěvek na dopravu 3,8 Kč/ km * příspěvky na penzijní připojištění 800 Kč/ měs. * možnost využít podnikovou benefit kartu (ZOO, fitcentra, dětské herny apod.) 1x týdně * vzdělávací kurzy * firemní akce – volejbalové a nohejbalové turnaje, večírky, florbalové tréninky apod. Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek