Inženýr pro dodavatelskou kvalitu / SQE

referenční číslo: 8-10-379207/JD

Náplň práce

Hledáte uplatnění jako inženýr kvality v zajímavém typu automotive výroby? U nás zrovna jeden inženýr kvality schází. Čeká Vás náročná, za to rozmanitá práce v přátelském a čistém prostředí.
Náplň práce:

  • Řešení denní operativy spojené s dodavatelskou kvalitou
  • Koordinace reklamačních řízení, iniciace 8D notifikace, podílení se na řízení 8D procesu s dodavateli
  • Spolupráce s dodavateli při zavádění nových výrobků, při rozvoji klíčových produktů, optimalizace nákladů, dodávek a zhotovitelnosti
  • Dohled na výsledky vstupní kontroly, podílení se na uvolňování vstupního materiálu
  • Spolupráce na PPAP dokumentaci
  • Zajištění efektivních nápravných opatření PPM
  • Spolupráce s ostatními oddělení napříč firmou

Požadujeme

Náš budoucí inženýr kvality splňuje následující kritéria:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického studia nebo obdobného zaměření
  • Nutná předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici ze sériové výroby (automotive prostředí výhodou)
  • Znalost řízení systémů kvality v automobilovém průmyslu (uvedené v AIAG a TS)
  • Znalost statistických metod (SPC, FMEA, 8D report), principů PPAP, VDA
  • Velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost IPC standardů
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Týmovost, samostatnost
  • Velmi dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

Benefity: * pružná pracovní doba (37,5 h/ týden) * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dovolenou 1000 Kč * stravenky v hodnotě 120 Kč * příspěvek na penzijní připojištění (3% ze základu) * roční bonus až 10% z roční základní mzdy * příplatky za noční/ víkendy 20% * pracovní smlouva na dobu neurčitou * výuka AJ v pracovní době Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek