Obchodně technický zástupce

referenční číslo: 8-23-379208/JD

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který se zabývá prodejem technického produktu, hledám vhodného uchazeče na pozici obchodního zástupce.
Náplň práce:¨

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí na trhu
  • Péče o stávající zákazníky a technické poradenství
  • Příprava smluv a jiná administrativa
  • Sjednávání schůzek a obchodních příležitostí

Požadujeme

Jaké máme požadavky:

  • minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • SŠ/VŠ
  • Čtení technické dokumentace, obecná znalost technického produktu
  • Schopnost vést obchodní jednání, umění rozpoznat příležitosti a potenciál
  • Analytické a systematické myšlení
  • Ochota cestovat a být aktivním řidičem sk. B

Nabízíme

Benefity: bonusy + prémie příspěvek na penzijní připojištění zaměstnanecká půjčka bezúročná služební auto se smlouvou i pro soukromé užití, počítač služební telefon + pro dva členy rodiny zvýhodněný tarif příspěvek na stravování 130 Kč (zaměstnanec si nic nedoplácí) flexibilní pracovní doba 200 hodin dovolené 3 dny zdravotního volna sleva na výrobky Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek