Plánovač výroby

referenční číslo: 8-18-379211/JD

Náplň práce

Do společnosti se sídlem v Chomutově, hledám vhodného uchazeče na pozici Plánováče. Vašim hlavním úkolem bude: zabezpečení chodu skladového hospodářství finálních dílů, plánování materiálu a kapacity linek
Náplň práce:
Správa zakázek v informačním systému JDE (MRP, DRP)

  • Vytváření výrobních plánů na denní bázi
  • Týdenní plánování kapacity na základě Tact Time a Cycle Time
  • Spolupráce s mistry výroby, nákupčími materiálu a zákaznickým servisem
  • Denní reporting + správa reportů
  • Správa a nastavování bezpečnostních zásob u hotových výrobků
  • Samostatné řešení projektů v rámci Supply Chain

Požadujeme

Preferovaný technický a ekonomický obor
Předchozí praxe ve výrobním závodu vítána
AJ – komunikativní znalost slovem i písmem
MS Office – velmi dobrá znalost
Znalost JDE výhodou
Organizační a asertivní vyjednávací schopnosti
Základní znalost technologických procesů
Komunikační dovednosti
Aktivní přístup k řešení problémů
Schopnost pracovat na více projektech současně
Týmový přístup
Flexibilita

Nabízíme

Benefity: * čtvrtletní bonusy * dovolená navíc * závodní dotované stravování * vzdělávací kurzy * mobilní telefon * příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek