Konstruktér | Automatizace | až 70 000 Kč!

referenční číslo: 2-10-378430/JD

Náplň práce

Jste zkušený konstruktér, který dokáže navrhnout kompletní stroj či výrobní linku? Ideální je znalost automatizace a automotive!
Menší tým konstruktérů potřebuje posilu, která se vyzná v oboru. To vše pod záštitou německé společnosti s 30ti letou tradicí. Naši zákazníci jsou v automotive, spotřebním zboží, elektronice i lékařské technice.
Co by se od Vás dále očekávalo:

  • Vypracování řešení automatizace pomocí 3D CAD: návrh kompletního stroje či výrobní linky dle požadavku zákazníka
  • Tvorba koncepce celkového uspořádání zařízení a vytvoření procesů
  • Vytvoření dokumentace a vypracování detailů
  • Práce na komplexním projektu
  • Jednání s klienty, podpora prodeje

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenost v mechanické konstrukci (automotive a jednoúčelové stroje VÝHODOU)
  • Pokročilá znalost 3D CAD (Solid Works nebo Inventor VÝHODOU)
  • Všeobecná konstrukční práce (pneumatické válce, sensory, linární vedení, lisování, kontrola, detekce, odměřování...)
  • Konstrukce ve výrobě přípravků popř. nástrojů
  • Znalosti automatizační techniky, řídicí a regulační techniky
  • Pokročilá znalost německého či anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * Pružná pracovní doba * Příspěvek na stravování * Karta Multisport hrazená zaměstnavatelem * Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu * Jazykové a odborné kurzy * Firemní akce * Nové moderní pracovní prostředí * Práci v mladém přátelském kolektivu Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek