Zákaznický servis v Řecku s angličtinou

referenční číslo: 20-6-377918/JD

Náplň práce


Jsi ochotný/á se přemístit do Řecka a začít pracovat pro mezinárodní společnost s využitím anglického a českého jazyka? Baví Tě péče o zákazníky včetně telefonické komunikace?
Budeš se starat o česky mluvící zákazníky významných společností (např. Microsoft, Netflix nebo Volkswagen). Anglický jazyk využiješ především při spolupráci s kolegy. Neobejdeš se tedy bez dobrých komunikačních dovedností v obou jazycích.
O Tvé první kroky v zahraničí bude zcela postaráno:

  • zajištění a uhrazení letenek
  • transfer z letiště do ubytování
  • pomoc se zprostředkováním ubytování (prvních 14 dní je plně hrazeno)
  • asistence před a po relokaci z ČR do Řecka


Ve volném čase můžeš objevovat pevninské Řecko nebo se vypravit na jeden z mnoha ostrovů přímo z přístavu Pireus, který se nachází na dosah ruky v Aténách!

Požadujeme

  • rodilý mluvčí českého jazyka, znalost anglického jazyka (B2)
  • aktivní osobnost ochotná učit se novým věcem
  • jsi zodpovědný/á a proaktivní
  • dobré prezentační a komunikační dovednosti


Nabízíme

Benefity: * Relokační balíček (jednosměrná letenka, ubytování na 2 týdny v hotelu, pomoc s nalezením ubytování, s vyřízením potřebných dokladů, daní, či s otevřením bankovního účtu) * Garantovaná 13. a 14. mzda * Bonus za produktivitu až do výše 200 EUR * Jazykové kurzy řečtiny * Plný příspěvek na veřejné zdravotní pojištění a zdravotní balíček zahrnující lékařské prohlídky či dentální péče * K dispozici firemní lékař, zdravotní sestra nebo psycholog * Bonus za doporučení * Účast na společenských firemních akcích * Událost „Týden zdraví“, meditační jóga, antistresové programy * Různé akce, společné párty a aktivity (např. výlet lodí hrazený společností) * Možnost pracovat z domova (HO) z jakékoliv oblasti Řecka Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 1 100 - 1 400 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy