TECHNOLOG | ČB | AŽ 50 000 Kč

referenční číslo: 7-18-376213/JD

Náplň práce

Ve výrobě jsi jako ryba ve vodě? Pak hledáme možná právě tebe, hledáme člověka na pozici TECHNOLOG VÝROBY! Budeš mít na starosti například prototypy nových produktů a jejich testování. Budeš v úzké spolupráci s výrobou a kvalitou. A co dalšího tě čeká?

  • Programování a nastavování CNC obráběcích center
  • Technologické postupy na středisku broušení
  • Zajišťování potřebných přípravků
  • Zkoušení nových programů a jejcih následná korekce
  • Zlepšování pracovišť a jednotlivých kroků ve spolupráci s mistrem

Jsi absolvent? Nevadí! Jestli máš schopnosti a chuť se učit, hodíš se k nám!

Požadujeme

Co bys měl/a mít?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti z výrobního závodu nebudou na škodu
  • NJ velkou výhodou, alespoň základy
  • Znalost tiskáren Latex a MIMAKI výhodou
  • Manuální zručnost a logické uvažování

Nabízíme

Benefity: * 13. mzda * Mimořádné odměny * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní doba * Příspěvek na stravování * Kafeterie - 1 000 Kč navíc každý měsíc * Jazykové kurzy * Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jeho rodinu * Sportovní den pro zaměstnance a další teambuildingové akce * Vánoční dárky Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy