Montážní technik - silnoproud

referenční číslo: 16-10-376037/JD

Náplň práce

Pro společnost působící v oblasti telekomunikačních a datových sítí, kabelážních a bezpečnostních systémů, hledáme do týmu montážního technika na silnoproudá zařízení.
Jak bude vypadat pracovní náplň?

  • práce převážně v terénu u zákazníků, okruh cca 100 km od Brna
  • montáže, instalace a servis kompletního silnoproudého zařízení budov a staveb
  • kabeláž, rozvody, elektropráce na objektech převážně komerčního charakteru
  • práce pondělí - pátek, standardní pracovní doba bez výjezdů přes noc
  • kancelář a zázemí firmy v Brně

Požadujeme

Jaké dovednosti hledáme u uchazečů?

  • zkušenosti s elektro montážemi
  • vyhláška 50, §6 a vyšší (pro samostatnou práci s elektro zařízeními)
  • ŘP sk. B k pracovním výjezdům
  • zájem o stabilní a dlouhodobé zaměstnání

Nabízíme

Benefity: Odměnou nad rámec mzdy Vám bude: * příspěvek na stravování * 4 dny zdravotního volna/rok * celofiremní volno mezi vánočními svátky a koncem roku * k dispozici firemní auto Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek