Manažer oddělení - příležitost pro módní nadšence

referenční číslo: 16-24-376045/JD

Náplň práce

Jsi nadšenec do módy a pracovat pro firmu, která zastupuje top značky módního průmyslu by pro tebe byl dream job? Zároveň se nebojíš zodpovědnosti a dokážeš motivovat tým? Tak to jsi náš člověk!
Co budeš mít na starosti:

  • kompletně se budeš starat o přidělené oddělení
  • dohled nad estetickým stavem prodejny, kontrola předepsaných vizuálů a dekorací
  • vedení týmu cca 5 - 10 lidí
  • motivace, dodržování pracovních postupůzaškolení nováčků, tvorba směn
  • komunikace s centrálním nákupním oddělením
  • péče o zákazníky
  • řešení krizových situací

Požadujeme

Co očekáváme my od tebe?

  • zájem o oblast módy
  • reprezentativní vystupování a prozákaznický přístup
  • schopnost motivovat a vést tým
  • cit pro estetiku
  • ochotu pracovat na směny dle otevírací doby obchodu
  • schopnost komunikace v AJ (ať už s centrálou společnosti nebo občas i se zákazníky)

Nabízíme

Benefity: * fixní mzda plus příplatky na základě obratů prodejny * výrazné slevy na produkty pro vlastní použití a pro rodinné příslušníky * navýšení mzdy po zkušební době * a další zajímavé benefity Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 37 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek