VEDOUCÍ ÚDRŽBY s AJ

referenční číslo: 11-10-375185/JD

Náplň práce

Hledáme vedoucího údržby s angličtinou! Máte zkušenosti s vedením údržby v automotive prostředí? K tomu mluvíte dobře anglicky?
Pak se nám přihlaste na pozici:
Budete:

  • připravovat plán preventivní údržby strojů
  • koordinovat a zajišťovat komunikaci s dodavateli
  • spravovat zásoby náhradních dílů
  • nastavovat procesy v oblasti údržby
  • spolupracovat na nových projektech
  • připravovat rozpočty
  • vést tým

Požadujeme

  • alespoň SŠ vzdělání, VŠ výhodou
  • komunikativní AJ
  • zkušenost s řízením údržby v automotive prostředí
  • znalost programování robotů výhodou

Nabízíme

Benefity: * po zapracování 25 dní dovolené * jazykové kurzy * stravenky Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 65 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek