ZÁKAZNICKÁ KVALITA | AUTOMOTIVE | 50 000 Kč

referenční číslo: 6-10-375035/JD

Náplň práce

Do výrobní společnosti hledáme zkušené KVALITÁŘE z oblasti automotive! Komunikace v angličtině Vám nedělá problém? Tak pokračujte ve čtení!
Vaším úkolem bude:

  • řešení zákaznických reklamací
  • vedení 8D reportů
  • komunikace se zákazníkem
  • příprava a účast na zákaznických auditech
  • plnění úkolů dle APQP

Požadujeme

  • technické vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni pro denní využití
  • znalosti norem IATF 16949, ISO 14001
  • znalost metodiky 8D (Ishikawa, 5W), znalost FMEA apod.
  • základní znalost procesů APQP a metodiky jako PPAP apod.
  • komplexní a analytické myšlení
  • znalost MS Office, SAP

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * každoroční valorizace platu * placené vzdělávání, kurzy AJ, NJ * dotované závodní stravování * flexibilní pracovní doba * příspěvek na dopravu * 5 týdnů dovolené * příspěvek na penzijní či životní pojištění Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek