SEŘIZOVAČ/KA l 3 SMĚNY

referenční číslo: 5-18-374705/JD

Náplň práce

HLEDÁ SE SEŘIZOVAČ/KA VÝROBNÍ LINKY!
NÁSTUP IHNED!
Co budeš mít na starosti?

  • zajišťování plynulého provozu linky
  • kontrola funkčnosti zařízení
  • provádění oprav a údržby linky
  • školení operátorů a jejich vedení v rámci výrobní linky

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
  • ochota pracovat v třísměnném či nepřetržitém provozu
  • základní znalost práce s PC (Excel)
  • AJ na základní úrovni

Nabízíme

Benefity: Co společnosti svým zaměstnancům nabízí? * 25 dní dovolené * závodní stravování * částečně flexibilní pracovní doba * adekvátní finanční ohodnocení * pravidelné půlroční bonusy * výrobky firmy za zvýhodněné ceny * výhodný program u mob. operátora * slevy v optikách, na sportovištích apod. * zaměstnanecký benefit u výrobce PC * služební telefon, notebook * věrnostní bonusy * firemní oblečení Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 24 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy