PROJECT MANAGER | stavebnictví

referenční číslo: 2-5-374420/JD

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením stavebních projektů a domluvíte se anglicky?
Máme pozici pro Vás!
PROJECT MANAGER
Co bude Vaší náplní práce:

  • řízení projektů včetně projektového týmu (externí pracovníci)
  • organizace a vedení kontrolních dnů
  • kontrola harmonogramu projektu a hlídání jeho plnění
  • spolupráce s technickým dozorem (projektová dokumentace a kontrola kvality práce)
  • organizace výběrových řízení pro dodavatele (kontrola smluv)
  • odpovědnost za předání projektu/díla investorovi

Požadujeme

  • stavební vzdělání ideálně VŠ
  • znalost projektového managementu
  • minimálně 3 roky s vedením větších stavebních projektů
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka (denní využívání)
  • ochota cestovat i do zahraničí
  • systematický přístup, organizace a pečlivost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * čtvrtletní bonusy * flexibilní pracovní doba * jazykové kurzy * vzdělávací programy * teambuildingové a sportovní akce Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek