Typ nabídky

Minimální mzda

Absolvent CNC obráběč (26000 - 38000)

referenční číslo: 25784 | aktuálnost: 08.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi absolventem obrábění kovů nebo podobných oborů? Chceš pracovat v čistém, moderním a klimatizovaném prostředí, vydělat si, naučit se nové věci a mít výborný oběd? Tak nám zašli životopis a staň se OPERÁTOREM CNC!

Náplň práce

  • Obsluha a seřizování CNC
  • Odlaďování a programování CNC
  • Výroba dílců
  • Práce na strojích Mazak a Studer

Požadujeme

  • Min SOU obor obrábění kovů, brusič nebo mechanik a seřizovač CNC
  • 3 směnný provoz
  • Být trochu perfekcionista, šikovné ruce, přesnost
  • Velkou výhodou – znalost nějakých systémů CNC strojů (obráběcích nebo brousicích)

Nabízíme

  • Práce v čistém prostředí s klimatizací
  • Super benefity
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování a výborná kuchyně
  • Když umíš a chceš, můžeš profesně rozvíjet
  • Jistota stabilního zaměstnání
  • Když se dá, jsou i večírky
  • Místo výkonu práce Brno

Mzda: 26 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba