INŽENÝR MaR| PLC| Elektroinženýr| až 50 000 Kč

referenční číslo: 8-9-373915/JD

Náplň práce

Pozice ELEKTROINŽENÝR se zaměřením na MaR a PLC systémy je volná!
Co se od Vás na pozici bude očekávat?

  • PC a PLC programování výrobních technologií
  • Odstraňování poruch strojního zařízení z pohledu diagnostiky
  • Zálohování projektů
  • Sběr dat z výrobních zařízení
  • Zadávání změn do elektro dokumentace (EPLAN)
  • Programování robotů (ABB, Kuka, Fanuc)
  • Spolupráce na přestavbách stávajících technologií nebo rozjezd nových zařízení

Požadujeme

Koho na pozici hledáme?

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní angličtinu
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost AutoCAD, Simatic, Sinumeric, TIA Portal, SQL, RobotStudio, EPLAN výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Power Point apod.)
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Flexibilita, komunikativnost, ochota dále se vzdělávat

Nabízíme

Benefity: * Možnost jazykových a odborných kurzů * Zaměstnanecké výhody * Osobní ohodnocení * Variabilní složka mzdy * Odměna za docházku na měsíční i pololetní bázi * Vánoční bonus * Flexibilní pracovní doba * Příspěvek na dojíždění * Příspěvek na penzijní pojištění * Cafeteria systém * Stravenky * Dotované stravování Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek