Specialista interní komunikace

referenční číslo: 19-1-373451/JD

Náplň práce

Hledáte různorodou a smysluplnou práci, kde budete moci uplatnit své dovednosti?
Jsme mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí a hledáme šikovného parťáka pro zaštítění a zefektivnění celé interní komunikace jak v týmu, tam napříč odděleními. Je důležité být s kolegy v neustálém kontaktu, proto hledáme někoho s výbornými komunikačními dovednostmi. Vaším úkolem bude mimo jiné mapovat spokojenost zaměstnanců a pokud se někde objeví zádrhel, chceme, abyste přišli s vhodným a efektivním řešením.
Zajistíte plynulý chod celé kanceláře a občas budete k ruce i našemu vedení, to znamená neměl by pro Vás být problém vytvořit report. Také dostanete na starosti event management a výpomoc při plánování firemních akcí. Výhodou bude i krátká zkušenost s marketingem.
Na co se u nás můžete těšit?
1. Flexibilita - můžete využívat kombinovaného home office
2. Volná ruka - práci si rozvrhnete podle sebe
3. Kreativita - za "vyzdobením" kanceláří a dalšími nápady na zlepšení pracovního prostředí budete také stát Vy
Nástup možný ihned
Lokalita Praha 20

Požadujeme

  • Sš nebo Vš vzdělání
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici
  • komunikativní AJ - min. B2 - budete v kontaktu i se zahraničními pobočkami
  • Pečlivost, kreativita, empatie, výborné komunikační dovednosti

Nabízíme

Benefity: * Kvartální bonus 20 % * Home office * Příspěvek na dopravu * Stravenky v hodnotě 100 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem * Jazykové kurzy * Multisportka * Ovoce do práce * Team buildingy, firemní akce Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita