Typ nabídky

Minimální mzda

Globální projektový nákupčí s AJ (80 - 100.000 Kč)

referenční číslo: 25851 | aktuálnost: 26.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušeným strategickým nebo projektovým nákupčím ve strojírenské (automotive) společnosti? Hovoříte anglickým jazykem na úrovni obchodního jednání a chcete se seberealizovat na mezinárodní úrovni v rámci nákupu? Pak se nám ozvěte a probereme spolu možnosti.

Významná výrobní nadnárodní společnost hledá nového kolegu na pozici:

GLOBÁLNÍ PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ s AJ (80 - 100.000 Kč)

Náplň práce

  • definice a implementace globálních sub-kategorických strategií nákupu
  • komunikace a koordinace nákupu v rámci Evropy
  • Snižování nákladů na základě využití všech dostupných zdrojů
  • být "Vendor Account Owner” pro klíčové dodavatele
  • řízení a kontrola plánů všech sub-kategorií
  • vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli sub-kategorií
  • analýza dodavatelů, jejich výběr a rozpočtování
  • RFQ a TCO analýza
  • reporting zahraničnímu manažerovi

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně technického zaměření)
  • zkušenosti z pozice projektového nebo strategického nákupu ve výrobní strojírenské/automotive společnosti (ideálně na mezinárodní úrovni)
  • určitou míru leadershipu (budete vést mezinárodní projekty)
  • anglický jazyk na úrovni vedení obchodního jednání
  • český/slovenský jazyk podmínkou
  • analytické schopnosti a porozumění "sourcing" procesu
  • schopnost koordinovat lidi v rámci různých lokací

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • roční bonusy vyplácené formou 13. mzdy
  • osobní auto i pro soukromé účely
  • stravné
  • možnost nástupu ihned nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Brno

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup