Finanční controlling projektů

referenční číslo: 16-7-373028/JD

Náplň práce

Do mezinárodní strojírenské společnosti s odštěpným závodem v Brně hledáme kolegu do týmu na pozici PROJECT MANAGER pro finanční řízení projektů.
Co budete mít na starosti?

  • kompletní finanční řízení projektů pro strojírenskou společnost
  • finanční plánování projektů, řízení rizik a příležitostí
  • kontrola výdajů, vyjednávání smluvních podmínek, kontrola peněžních toků, pohledávek
  • podpora technickému obchodnímu oddělení při tvorbě nabídek pro zákazníky
  • kooperace při naceňování poptávek
  • vyjednávání podmínek s 3. stranou (rámcové smlouvy, pojištění)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oblasti finančního řízení projektu
  • komunikativní angličtina pro komunikaci s vedením v zahraničí i se zákazníky
  • znalost MS Office, Excel na pokročilé úrovni
  • znalost IFRS, USGAAP výhodou

Nabízíme

Benefity: Čím vás na této pozici můžeme odměnit? * flexibilní pracovní doba s pevným jádrem 9 - 14 hod. * 5 týdnů dovolené + 3 dny volna navíc * příspěvek na stravování * Cafeteria systém * příspěvek na penzijní/životní připojištění * odborné a jazykového vzdělávání, možnost kariérního růstu Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 48 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek