MECHATRONIK|SLUŽEBNÍ VŮZ

referenční číslo: 9-10-371053/JD

Náplň práce

Právě obsazujeme pracovní pozici SPECIALISTA AUTOMATIZACE s nadstandartním mzdovým ohodnocením a benefity, jako je služební vůz, relokační balíček 30 tisíc, a mnoho dalších.
A co na Vás čeká na této pracovní pozici?

  • Budete zabezpečovat bezproblémový běh technologií ve spolupráci s dodavateli a servisním centrem
  • Diagnostikovat a opravovat automatizované linky
  • Pravidelně provádět údržbu svěřených technologií, jejich stav pravidelně reportovat
  • Budete součástí týmu specialistů a vaším společným cílem bude rozběhnout nové technologie na stávající hale
  • Diagnostikovat a upravovat program řídícího systému strojů (technologie firmy Dematic)

A další výhodou je možnost nástupu ihned či dle domluvy. V neposlední řadě možnost kariérního růstu.

Požadujeme

  • Vzdělání elektrotechnického směru, mechatronika
  • Praxe s měřením a zkoušením elektrických zařízení výhodou
  • Praxe na podobné pozici v údržbě je výhodou, nikoliv podmínkou
  • Min §6 vyhlášky č. 50/78
  • Zkušenosti s PLC programováním
  • Znalost anglického či německého jazyka - schopnost se domluvit
  • Ochota pracovat ve 3 - směnném provozu (ranní/odpolední/noční)

Nabízíme

Benefity: * měsíční finanční bonusy * služební vůz * služební mobil * 5 týdnů dovolené * stravenky v hodnotě 70 Kč plně hrazené zaměstnavatelem * pružná pracovní doba * příspěvek na penzijní připojištění * jazykové kurzy a odborné vzdělávací programy * Relokační balíček pro lidi, kteří by se byli ochotni přistěhovat: 30.000 (jsme připraveni vypomoct v rámci stěhování a zabydlení) * loajality bonus po prvním roce, dále po 2 až 5 letech body do Cafeterie * body do Cafeterie k narozeninám * zvýhodněné ceny volání pro celou rodinu (O2, T-mobile) * pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem (zaměstanec hradí pouze daňový aspekt) * možnost objednání MULTISPORT karty a MAKRO karty Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek