PROGRAMÁTOR CNC - JEDNA SMĚNA!

referenční číslo: 7-10-372293/JD

Náplň práce

Vyznáš se ve výkresové dokumentaci? Máš zkušenosti s programováním CNC?
Pak hledáme právě tebe! Zašli nám svůj životopis!
Tvojí náplní práce bude:
Kontrola výkresové dokumentace
Programování CNC řezacích laserů v programu TruTops
Práce v informačním systému

Požadujeme

SŠ vzdělání
Znalost výkresové dokumentace
Znalost programu AutoCAD
Znalost programu Trutops výhodou
Znalost MS Office
Ochotu učit se novým věcem
Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

Benefity: Stabilní zázemí rodinné firmy Zajímavé finanční ohodnocení Po zapracování smlouva na dobu neurčitou Stravenková karta 5 týdnů dovolené Práce v mladém kolektivu Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek