AMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK S AJ

referenční číslo: 7-1-372350/JD

Náplň práce

Máte zkušenosti s administrativou ve výrobní firmě? Poradíte sii s objednávkami, nákupem materiálu a zpracováním objednávek? Domluvíte se anglicky?
Mám pro Vás zajímavou příležitost ve výrobní firmě!
Na starosti budete mít komunikaci s dodavateli, vyjednávání cen a také zpracování objednávek do výroby.
Zašlete svůj životopis a staňte se členem našeho týmu!

Požadujeme

min. SŠ vzdělání
AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
Zkušenosti z výrobní firmy-výrobní myšlení
Zkušenosti se zpracováním objednávek pro výrobu
Objednávky materiálu, komunikace s dodavateli
Znalost práce na PC
ŘP sk. B
Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

Benefity: Nabízíme: * zázemí stabilní firmy * možnost realizace a osobního růstu * týden dovolené navíc * 13. a 14. plat * možnost jazykového vzdělávání a dalších vzdělávacích programů Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek