OPERÁTOR|LASER|35 000 Kč|

referenční číslo: 7-18-372354/JD

Náplň práce

NASTRAŽTE UŠI!
Do jedné české výrobní firmy v Táboře přijmeme obsluhu laseru!
Máš zkušenosti z výroby? Pokud se orientuješ v technické dokumentaci je to velká výhoda! Jsi ochotný pracovat na 12ti hodinové směny?
Zašli nám svůj životopis!

Požadujeme

Samostatnost , spolehlivost a zodpovědnost.
Manuální zručnost.
Předchozí praxe výhodou, nikoli podmínkou.
Ochotu učit se novým věcem.
Práce je vhodná pro muže, kvůli zvedání těžkých břemen.

Nabízíme

Benefity: týden dovolené navíc stravenky 80 Kč/směnu - plně hrazené zaměstnavatelem práce přímo jako kmenový zaměstnanec po půl roce smlouva na dobu neurčitou výhodný mobilní tarif pro Vás a Vaši rodinu Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek