NÁSTROJAŘ | ÚDRŽBA VSTŘIKOVACÍCH FOREM

referenční číslo: 6-18-373224/JD

Náplň práce

Máš již dřívější zkušenosti se vstřikolisy a jejich formami? Hledáš stabilní zaměstnání? Tak neváhej a zareaguj nám na pozici.
Náplň práce:

  • vypracování tvarové části formy pro vstřikování plastů
  • příprava dílů k montáži
  • pravidelná údržba a opravy vstřikovacích forem

Požadujeme

  • vzdělání technického směru výhodou
  • praxe na stejné či podobné pozici
  • manuální zručnost a samostatnost
  • ochota práce ve dvou nebo třísměnném provozu

Nabízíme

Benefity: * týden dovolené navíc * dotované závodní stravování * 13. mzda + další benefity * mimořádné příplatky za směnný provoz * příspěvek na dopravu 500 až 1500 Kč/měs. * příplatek za zdraví (bez prac. neschopnosti) Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek