Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Obchodní zástupce - Ústecký kraj

referenční číslo: 29030 | aktuálnost: 17.05.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Obchodní zástupce - Ústecký kraj

Náplň práce

Staňte se novým členem našeho obchodního týmu. Právě teď hledáme obchodní zástupce v Ústeckém kraji. Pokud máte obchodního ducha a chcete pracovat pro jedničku na trhu v oblasti energií, tak hledáme právě vás!
Jako obchodní zástupce zapomeňte na navolávání schůzek a ježdění po celé republice. Schůzky vám navolají kolegové z call centra a vy se budete moci soustředit pouze na obchod se zákazníky v lokalitě vašeho bydliště. Obsazujeme tyto lokality: Chomutov a Most

Požadujeme

Obchodní duch, reprezentativní vystupování a výborná komunikace je základ. Zkušenost na této pozici je podmínkou. Dále by vám neměl chybět řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil a čistý trestní rejstřík. Už podnikáte? Pokud nezastupujete jinou energetickou společnost, tak v tom není problém.

Nabízíme


Co Vás u nás čeká?
Kromě nadstandardního finančního ohodnocení (ti nejlepší si vydělají až 80 000 Kč/měs.) Vám nabízíme také plnou podporu, díky které se můžete soustředit jen na schůzky s klienty. Poskytneme vám veškeré technické vybavení (telefon, notebook, tiskárna) a zajistíme vám plný diář schůzek.
Neváhejte a připojte se k našemu týmu! Stačí se nám ozvat jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže. Všechny uchazeče budeme co nejdříve kontaktovat.
Těšíme se na vaší reakci!

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Kontrakt