Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 21163180738 | aktuálnost: 01.09.2021

OPIMO TRADE s.r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme:
manažerské, organizační a koordinační schopnosti. Logické a strategické uvažování.
Předchozí pracovní zkušenost ve společnostech kovovýroby je výhodou.

Dále požadujeme znalost anglického jazyka - střední pokročilou,
znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího.

Náplň práce:
vypracovávání strategií, tvorba reportů, výběr, vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků.
Řízení realizace politik a jejich zavedení do praxe.

Nabízíme:
školení a možnost růstu na pracovišti.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 1343, Kladno, 27201

Region: Středočeský kraj

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Cizince

Maria German