Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník ostrahy - ozp, ID - Rudník

referenční číslo: 24068 | aktuálnost: 25.06.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNÍK OSTRAHY. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Zapisování návštěv a aut

Požadujeme

  • Dochvilnost, pečlivost, zodpovědnost
  • Certifikát strážného – nebo ochotu absolvovat
  • Zdravotní způsobilost
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • 96,50/hodinu + příplatky za noční směny, so+ne, svátky
  • Plný, nebo zkrácený úvazek
  • Směny dle rozpisu
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Kamarádský kolektiv a šéf s lidským přístupem
  • Pracovní smlouvu
  • Pracoviště na chráněném trhu práce přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP, OZZ
  • Místo výkonu práce: MZ Liberec Rudník

Region: Liberecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha