Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Project manager - praha (A8384)

referenční číslo: 5facf69aa23a5934502f8f13 | aktuálnost: 03.12.2020

AURES Holdings a.s.

Nová atraktivní pozice, která vznikla díky dalšímu rozšiřování našich velkých business projektů v oblasti digitalizace a rozvoje automobilového trhu.

Náplň práce

* Spolupráce na na nových klíčových celofiremních projektech

* Reporting projektového portfolia - měsíční / týdenní / denní koordinace a řízení

* Tvorba projektové dokumentace k projektům

* Vlastní řízení menších projektů

* Výpomoc na větších projektech s podpůrnými činnostmi (analýzy, prezentace atd.)

Požadujeme

* Talent rychle získat detailní přehled v projektovém portfoliu

* Strukturovaný, systematický přístup a pečlivost

* Informovanost v problematice základů IT

* Orientaci v problematice projektového řízení – Agile, Waterfall...

* Pokročilou znalost v Excelu a Power Pointu

* Angličtinu - samostatný uživatel

Nabízíme

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Administrativa, Automobilový průmysl, Ostatní

Profese: project administrátor, project manager, projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Dog-friendly office, Firemní akce, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Rozjezd zcela nového projektu, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení