Typ nabídky

Minimální mzda

Právník/právnička odboru právního

referenční číslo: 5a7bfd0ea5ad9572f744523a | aktuálnost: 29.11.2019

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad MČ Praha 2

Městská část Praha 2 - Úřad městské části Praha 2 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa
právník/právnička.

Náplň práce

Samostatné vedení agendy vymáhání pohledávek, příprava žalobních návrhů, opravných prostředků, příprava podání v exekučním a insolvenčním řízení. Zastupování městské části Praha 2 před soudy, příprava a vypracování právních stanovisek a analýz.

Další související činnosti v rámci soudních sporů.

Požadujeme

Požadujeme VŠ vzdělání - magisterský studijní program, obor právo a právní věda. Dobrou znalost práce na PC, organizační a komunikační schopnosti, samostatné rozhodování. Operativnost při uplatňování nových právních předpisů, dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu. Znalost zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník , v platném znění a č. 182/2006 Sb., insolvenční zákon, v platném znění, znalost procesních předpisů. Právní praxe v oblasti civilního práva výhodou. Pracovní poměr je na dobu určitou, místo je vhodné i pro absolventy.

Nástupní plat je 35.000,- Kč

Další informace k výběrovému řízení a přihlášku najdete na našich stránkách www.praha2.cz v rubrice volná místa. Přihlášku s požadovanými doklady zasílejte do 29.11.2019, kdy výběrové řízení končí.

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nám. Míru 20/600, Praha 2, 12039

Region: Praha

Obor: Justice, právo, legislativa, Státní, veřejná správa

Profese: právník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy