Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník ve výrobě

referenční číslo: 23067 | aktuálnost: 03.06.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte pracovní změnu a máte praxi jako zámečník? Jste manuálně zručný a máte svářečský průkaz na sváření obloukem? Jestli ano, pak hledáme právě vás!

Mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí hledá pracovní posilu na pozici:

ZÁMEČNÍK VE VÝROBĚ (25 – 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Ruční opravy a údržba strojů
  • Provádí technické kontroly, opravy a repasy výrobního zařízení
  • Výroba jednoduchých pracovních pomůcek
  • Preventivně provádí kontrolu zařízení např. glazovací linky
  • Práce s ručním nářadím

Požadujeme

  • SOU/SŠ v technickém oboru
  • Svářečský průkaz - sváření elektrickým obloukem, metoda 111
  • Alespoň dvouletou praxi v podobném oboru
  • Manuální zručnost a dobrý zdravotní stav
  • Zodpovědný přístup k pracovním povinnostem
  • Průkaz řidiče motorových vozíků výhodou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost závodního stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Možnost zajistit ubytování
  • Penzijní a životní připojištění
  • Masáže a rehabilitace
  • Práci ve výrobě v nepřetržitém provozu
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Bechyně

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl