Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovnice/k úklidu pro ozp/id - Zlín

referenční číslo: 23381 | aktuálnost: 31.03.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Úklid administrativních a výrobních prostor

Požadujeme

  • Potravinářský průkaz
  • OZP, OZZ, ID

Nabízíme

  • 110 - 120 Kč/ hod.
  • 4 hod./denně – zkrácený úvazek v odpoledních hodinách
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • Pracovní smlouvu
  • Pracoviště na chráněném trhu práce přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP, OZZ
  • Místo výkonu práce: Zlín

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Bezpečnost, ostraha, Služby, osobní služby, au-pair, Automobilový průmysl