Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Právní specialista - obchodní + smluvní právo

referenční číslo: 22889 | aktuálnost: 28.08.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste samostatný člověk, který disponuje praxí z oblasti obchodního i smluvního práva? Domluvíte se anglicky? Vyhovuje Vám flexibilní pracovní doba? Pak zašlete svůj životopis!

Zavedená výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici: PRÁVNÍ SPECIALISTA - JIHLAVA

Náplň práce

  • tvorba a revize obchodních smluv
  • příprava právních stanovisek
  • tvorba interních dokumentů
  • práce s aktuální legislativou
  • kooperace s managementem společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru právo
  • znalost anglického jazyka - nutností
  • znalost MS Office
  • orientaci v přípravě obchodních smluv
  • člověka s výbornými komunikačními schopnostmi

Nabízíme

  • zajímavou práci s flexibilní pracovní dobou
  • příspěvek na stravování
  • sickdays
  • docházkový bonus
  • místo výkonu práce: Jihlava

Region: Kraj Vysočina

Obor: Justice, právo, legislativa

Ing. Markéta Stehlíková
+420 420 775 787 073