Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Inženýr termodynamiky ve vývoji

referenční číslo: 22883 | aktuálnost: 29.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi v oblasti termodynamiky? Chcete být součástí vývojového týmu? Anglicky se domluvíte?

Skvělé, zašlete svůj životopis!

Náplň práce

  • zpracování úloh proudění tekutin a přenosu tepla
  • výpočty termodynamiky
  • testování produktů v testovacím oddělení a zpracování výsledků
  • spolupráce s kolegy v rámci vývojového oddělení
  • 3D simulace

Požadujeme

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání
  • praxi ve výpočtu termodynamiky, 3D simulace
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • 13. mzdu a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • jazykové kurzy, odborné a vzdělávací školení
  • závodní stravování
  • lokalita - Plzeň

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Věda a výzkum, Strojírenství