Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Manažer/-ka obchodu

referenční číslo: 5e133b1000ff560191586f65 | aktuálnost: 17.04.2020

Fincentrum & Swiss Life Select a.s.

Staňte se součástí rodiny švýcarské skupiny Swiss Life, předního poskytovatele penzijních a finančních řešení nejen v Evropě s tradicí již více než 160 let. Našim privátním i firemním klientům pomáháme s přípravou na jejich finanční budoucnost. Chceme, aby lidé mohli vést život podle vlastních představ.

Proč čtete tento inzerát?

Hledáte změnu? Je pro Vás důležité řídit si vlastní pracovní a soukromý čas? Chcete objektivní odměnu na základě odvedené práce dle transparentních pravidel? Toužíte po nezávislosti a spolupráci se silným partnerem s prestižním renomé?

Proč s námi spolupracovat?

  • Stanete se uznávaným expertem a teamleaderem ve švýcarské společnosti
  • Pro klienty máme připraveny exkluzivní služby a produkty díky švýcarskému know-how
  • Díky obchodní smlouvě získáte nezastropovanou měsíční odměnu vč. ročních bonusů
  • Bude na Vašich ambicích, jak si skloubíte pracovní a soukromý čas
  • Sídlíme na prestižních adresách. Pracujeme ale i z domova
  • Poctivě Vám předáme naše znalosti a dovednosti, zkušenosti z financí nejsou podmínkou
  • Každý den Vás bude podporovat tým manažerů a analytiků
  • Žijeme nejen prací, potkáváme se také na častých rodinných, kulturních či sportovních akcích

Co bude Vaším úkolem?

  • Poznat a zažít každodenní práci konzultanta pro úspěšné budoucí vedení týmu
  • Vést výběrové pracovní pohovory a vytvořit tým konzultantů
  • Osobně rozvíjet a podporovat spolupracovníky v jejich pracovních začátcích i pozdější kariéře
  • Společně s Vaším týmem vyhledávat nové privátní či firemní klienty oceňující služby Swiss Life
  • Pravidelně se manažersky, obchodně a produktově vzdělávat

Jaké jsou předpoklady pro Váš úspěch?

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, ideálně vysokoškolský titul
  • Významnou výhodou je manažerská, obchodní či HR zkušenost
  • Mít ambici vybudovat něco nového s dlouhodobou hodnotou
  • Leadership, kreativita a podnikatelský přístup
  • Přirozené vystupování a schopnost získat si důvěru v týmu a u klientů

Pojďme se vzájemně poznat!

Společně se pobavíme u dobré kávy o Vašich cílech, přáních, ambicích. Reálně zjistíte, jak by Vaše nová práce a kariéra mohla vypadat se Swiss Life za Vašimi zády

Věnujete nám 1 hodinu Vašeho času? Jsme zvědaví, jak se rozhodnete…

Tým Swiss Life Select

Více informací:

www.swisslifeselect.cz

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč

Místo pracoviště: City Tower, Hvězdova 1716/2b, Praha 4, 14078

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup

Profese: bankéř, finanční poradce, manažer obchodního týmu, realitní makléř, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Kontrakt

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita