Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

C# velitel vojsk

referenční číslo: 22761 | aktuálnost: 29.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Chceš vidět, jak funguje armáda? Co všechno musí umět správný velitel. Jak naplánovat správnou taktiku a k čemu vedou různá rozhodnutí? Pojď za námi tohle všechno plánovat a programovat.

C# velitel vojsk

Náplň práce


Co tě při velení čeká:
Čeká tě programování aplikace, přes kterou se ovládá dění v naší simulaci. To všechno děláme v C# a .NET a vznikne z toho kvalitní WPF aplikace. Přes tu pak ovládáme dění v simulaci, střelbu, přesun jednotek, zadání příkazů a pak řešíme vyhodnocení a sběr dat. Na všech projektech děláme ve 14denních sprintech na jejichž konci si vždycky předvedeme malé demo toho, kdo co za tu dobu zvládl.

Požadujeme


Jak si představujeme velitele:
C# je tvoje primární zbraň, nejlépe jeho poslední verzi a .NET mu zdatně sekunduje. Už alespoň 2 roky vyvíjíš WPF aplikace pomocí MVVM vzoru a máš stejnou zkušenost s SQL servery. Matematika tě vždycky podrží v nesnázích, takže znáš datové struktury, algoritmy. Vícevláknové programování pro tebe není jen vzdálený pojem, ale realita, s kterou už ses setkal. A taky se nebojíš udělat si čas od času výlet zahraničí.

Nabízíme


Velitelova odměna:
Kromě obvyklé měsíční odměny máme pro velitele ještě týden dovolené navíc na řádnou rekreaci. Volnou pracovní dobu a občerstvení, když tě přepadne hlad. Taky ti přidáme do výplaty příspěvek na stravování ať si můžeš dát co chceš. A hlavně budeš členem elitního týmu, který je hrdý na své simulace.

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů