Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič vozidla ZZS

referenční číslo: 5dd4411e00ff56374a7f7e4c | aktuálnost: 15.10.2020

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Řidič vozidla ZZS

Náplň práce

Vykonává činnosti podle vyhlášky č. 55/2011 Sb. a dále pod odborným dohledem lékaře nebo jiného zdravotnického pracovníka způsobilého k poskytování neodkladné péče bez odborného dohledu, asistuje pod přímým vedením lékaře nebo zdravotnického pracovníka při provádění dalších zdravotních úkonů v rámci přednemocniční neodkladné péče, zabezpečuje odborný transport pacientů v rámci přednemocniční neodkladné péče, v případě potřeby obsluhuje radiokomunikační prostředky. Podílí se na kontrole a manipulaci a uložení léčivých přípravků, uložení zdravotnických prostředků a přístrojů, dále na dezinfekci a na zajištění dostatečné operativní zásoby.

Nabízíme

Zajímavou a náročnou práci ve výjezdových skupinách RZP, platové zařazení dle nařízení vlády č. 263/2018 Sb. v platném znění, dodatkovou dovolenou a další benefity. Práce v nepřetržitém provozu.

Požadujeme

Úplné střední vzdělání, akreditovaný Kurz řidiče vozidla ZZS, řidičské oprávnění skup. C1. Praxi v řízení a znalost místopisu Prahy. Základní znalost práce na PC, komunikativnost, schopnost týmové práce, samostatnost, pečlivost, spolehlivost.

Místo pracoviště: Korunní 98, Praha 10, 10100

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: řidič

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Dovolená více než 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení