Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr výroby (spousta benefitů)

referenční číslo: 5dcbeea0f54fcb399f3fd97b | aktuálnost: 05.02.2020

Randstad s.r.o.

Máte zkušenost jako směnový nebo hlavní mistr? Zvládáte více úkolů najednou a máte zkušenost s vedením lidí? Pokud ano, máme pro vás příležitost na pozici Mistra do české společnosti v České Třebové.

Náplň práce

  • řízení a organizace práce přiděleného týmu pracovníků
  • dohled nad plněním úkolů v termínech a požadované kvalitě
  • zodpovědnost za dodržování technologických postupů a norem
  • evidence docházky, zpracování podkladů pro mzdy

Nabízíme

  • 13. plat
  • stravenky v hodnotě 70,- CZK
  • dny dovolené navíc (celkem 26 dní/rok)
  • příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
  • Benefit kartu (500,- CZK / měsíc), kterou můžete využít na sportovní aktivity, kino a další činnosti
  • školkovné 500,- CZK/ měsíc
  • systém firemního vzdělávání/ jazykové kurzy
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned

Požadujeme

  • vzdělání strojírenského směru
  • zkušenost na obdobné pozici min. 3 roky
  • ŘP sk. B
  • schopnost vést/ organizovat/ motivovat tým pracovníků
  • samostatnost, flexibilitu

Máte doplňující dotazy?

Neváhejte mne kontaktovat na telefonu +420 778 463 515 nebo emailu patrik.gresicek@randstad.cz a já vaše dotazy zodpovím

Mzda: 27 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Česká Třebová,

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: mistr výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená více než 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat