Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Zaříkávač Pythonu

referenční číslo: 22274 | aktuálnost: 20.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Pro firmu, která si začala s projektem plným hadů (Python) a taky tučňáků (Linux), hledáme zaříkávače, který zajistí, že hadi nesežerou tučňáky, tučňáci se nerozutečou a vůbec, že to nakonec dají obě dvě party dohromady. Jako aktivní zaříkávač budeš součástí vývojového týmu a jako podpora 4. úrovně budeš stínovat podporu, která se dostala na 3. úroveň.

Zaříkávač Pythonu

Náplň práce


Tak a teď trošku zvolníme a podíváme se, co tě doopravdy čeká a kde jsou v tom ti hadi a tučňáci. Budeš nastavovat Linux, včetně podpory, v silně virtualizovaném prostředí. Čeká tě hlavní role při nasazování softwaru užívajícího Python. Budeš instalovat, konfigurovat, zálohovat a obnovovat software jako DB, aplikační servery, LDAP a další out of box SW, který je třeba k fungování velkého, vcelku inovativního nového softwaru. Jelikož to má být něco průlomového a nového, je třeba, aby sis uměl udělat výzkum, který middleware nebo open source technologie se budou nejvíc hodit. Budeš hodně spolupracovat s SW vývojáři, architekty a IT podporou abyste společně našli nejlepší řešení a nastavení.

Požadujeme


Tenhle zaříkávač hadů musí vědět, jak zkrotit Python a taky někdy krotil Linux (Bash). Ví, jaké síťové technologie použít k zachycení nových exemplářů a zná KVM nebo LXD. Rozhodně se hodí zkušenosti s automation/configuration managementem. Taky by měl umět využívat širokou paletu open source technologií a cloudových služeb, zná nejlepší metody agilního vývoje. Zaříkávač musí držet trend s nejnovějšími metodami zaříkávání, jinak ho můžou ti hadi taky lehce uštknout. S hady se tady domluvíš anglicky a pokud umíš sepsat technickou či dokumentaci zaříkávání, budeme jenom rádi.

Nabízíme


Když se ukážeš jako dobrý zaříkávač, budeš součástí týmu, který představí naprostou novinku společnosti a nejspíš změní její aktuální portfolio. Můžeš si od zaříkávání dát dovolenou až na 5 týdnů a k tomu máš 2 sick days. Pokud bys chtěl zaříkávat doma, tak 2x do měsíce není problém a samozřejmě, když jsi u nás, tak si určíš, kdy přijdeš a kdy odejdeš. Taky si u nás můžeš odpočinout v Relax room u fotbálku, X-boxu nebo jen tak doplnit energii kafem. A dostaneš se taky k jazykovým i vzdělávacím kurzům.
Pokud chceš zaříkávat s námi, pošli nám životopis ať se do toho můžeme pustit.

Mzda: 50 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby