Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Energetik - Odbor majetku

referenční číslo: 5d70b6d000ff5666917fc216 | aktuálnost: 11.11.2019

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 přijme na volnou pozici "Energetika - Odbor majetku"

Náplň práce

  • monitoring energie
  • dohled nad dodržováním platné energetické legislativy
  • smluvní management
  • plánování

Požadujeme

  • vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
  • vystudované vzdělání v oblasti energetiky, nebo min. 2 roky praxe v oboru
  • znalost právních předpisů v oblasti hospodaření s energií, zejména zákona č. 406/2000 Sb. a 458/2000 Sb.
  • orientace v oblasti veřejné správy, se zaměřením na energetiku
  • výhodou zkušenosti s projektovým řízením
  • výhodou orientace v zadávání veřejných zakázek na dodávky energií

Veškeré požadavky pro výkon funkce a poptávkové řízení jsou zveřejněny na úřední desce ÚMČ Praha 7 a na www.praha7.cz v rubrice volná místa.

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení s pracovním úvazkem 1,0 (možné i 0,5).

Zařazení do 9.třídy podle délky praxe a vzdělání, po zkušební době osobní příplatek.

Zaměstnanecké benefity:

  • stravenky
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění pojištění
  • 3 dny zdravotní volno
  • osobní konto zaměstnance formou poukázek Flexi Pass
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba

Místo pracoviště: nábřeží Kapitána Jaroše 1000/7, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: Energetika, Státní, veřejná správa, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita