Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista aplikační podpory: e-commerce

referenční číslo: KL3554-0003 | aktuálnost: 02.12.2019

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Pro nadnárodní společnost působící na trhu distribuce a prodeje autodílů hledáme nového kolegu/kolegyni do IT týmu na pozici Specialista aplikační podpory.

Co Vás u nás čeká?

  • Přátelské a otevřené jednání, fajn kolektiv kolegů
  • Správa a řešení požadavků na úpravy v systémech e-commerce
  • Poskytování L1 podpory
  • Programátorské úpravy v SQL, HTML, Javascript
  • Tvorba business zadání pro vývoj nových funkcionalit

Bez čeho se neobejdete?

  • Proaktivní přístup, samostatnost, schopnost hledat a nalézt řešení
  • Zkušenost z e-commerce nebo zájem o tuto oblast
  • Znalost jazyků SQL, HTML, Javascript a PHP
  • Velmi oceníme znalost MS Dynamics AX, Powershell, MapInfo
  • Komunikativní angličtina na denní bázi – slovem i písmem; Němčinu u nás také vužijete - není však podmínkou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám za to nabízíme?

  • Spolupráce ve společnosti se silným zázemí a přátelským prostředím
  • Osobní rozvoj díky silnému zahraničnímu partnerovi v rámci firemních školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky

Klíčová slova: E-commerce, Správce aplikačního SW, IT Support, Support IS, L1 podpora, IT podpora, SQL, HTML, PHP, Javascript, MS Dyamics AX, Powershell, MapInfo, E-commerce, Správce aplikačního SW, IT Support, Support IS, L1 podpora, IT podpora, SQL, HTML, PHP, Javascript, MS Dyamics AX, Powershell, MapInfo.

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby