Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SVÁŘEČ - 135, 136, popř. automat

referenční číslo: 5ca60582a5ad952fb761aaa3 | aktuálnost: 13.09.2019

PSP Machinery s.r.o.

Jsme PSP Machinery .s.r.o. (výrobní část bývalých Přerovských strojíren) . Jsme stabilní zaměstnavatel vycházející z tradice strojírenství na Přerovsku již více jak 60 let. Jsme zaměřeni na výrobu těžkých a středně těžkých strojírenských zařízení pro různá průmyslová odvětví - mlýny, drtiče, kladky pro hutní, energetický, vodohodpodářský nebo stavební průmysl. Pracovní uplatnění u nás najdou strojírenské profese napříč celou společností. Pro zajištění rostoucí poptávky hledáme nové kolegy.

Náplň práce

Sváří se u nás silné ocelové plechy (až 200 mm) v různých polohách. Výhodou je praxe v drážkování. Sváry jsou kontrolované ultrazvukem, RTG a jinými NDT metodami.

Mzda až 45.000,- Kč/měs.

Požadujeme

  • minimálně základní kurz svařování ZK 135 1.1,
  • platný certifikát 135 a 136 velkou výhodou,
  • pro zájemce zařídíme absolvování rekvalifikačního kurzu svařování,
  • praxe v drážkování výhodou,
  • vyučení ve strojním oboru nebo odpovídající praxi,
  • orientaci ve výkresové dokumentaci,
  • zodpovědnost, samostatnost,
  • práci na směny.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • volitelné benefity(stravenky, penzijní připojištění, životní pojištění, relax)
  • příplatky nad rámec zákona - odpolední, noční, svátky, víkendy
  • příplatky za prostředí a riziková pracoviště
  • zajištění pracovního oděvu včetně praní
  • možnost odborného rozvoje a školení
  • dotované jazykové kurzy
  • stravování a kantýna v areálu
  • akce pro zaměstnance
  • podpora zájmové činnosti
  • sociální program (finanční podpora v tísni, odměny při pracovních a životních výročích…)
  • zdravotní péče (vstupní, periodické a výstupní prohlídky)
  • příplatek za doporučení zaměstnance,
  • příplatek za zaškolování nového kolegy.

Bližší informace

Místo pracoviště:

 PSP Machinery s.r.o., Přerov, ul. Kojetínská 3186/79

Nástup:

 Možný ihned nebo dle domluvy.

Jak se přihlásit:

 V případě dotazů nebo přímo zájmu o nabízenou pozici kontaktujte naši personalistku:

Mgr. Soňa Chlumová
tel: 581 233 217,
mobil: 702 230 784,
popř. své životopisy zasílejte přímo na adresu: personalni@pspmachinery.cz

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč

Místo pracoviště: Kojetínská 3186/79, Přerov, 75002

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: svářeč

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

+420 581 233 217
personalni@pspmachinery.cz