Expert na zákaznické cesty se přímo podílí na nastavení produktů a služeb. Spolu s ostatními členy týmu navrhuje, jak vyvinout či upravit produkty nebo služby na základě výsledků analýz z klientských průzkumů (externích i interních). Aktivně pracuje se zpětnou vazbou od bankovních poradců. Důležitá je spolupráce s agilním týmem a jeho podpora, seberozvoj, chuť se učit a přijímat zpětnou vazbu, stejně jako hodnotit svůj výkon. Expert na zákaznické cesty kontinuálně předává své odborné znalosti ostatním členům týmu a naopak.

Expert na zákaznické cesty pro Digitální svět

referenční číslo: 1362201564

CO VÁS ČEKÁ ZA PRÁCI?

  • Vylepšování zákaznické zkušenosti
  • Design zákaznických cest nebo jejich částí, identifikace slabých a silných míst a prioritizace oblastí, které přinesou klientům největší užitek
  • Definování dopadů navrhovaných řešení na procesy, lidi, systémy a data
  • Výběr persony (typického uživatel) pro kterou budete ve squadu navrhovat vaše řešení
  • Hledání nových trendů a inovací, které podle vás stojí za to přenést do banky
  • Zlepšování vaší odbornosti v oblasti CX, UX a klientského výzkumu
  • Uplatňování designových principů zákaznické zkušenosti ČS (ČS DNA) v rámci designu nových produktů, služeb, procesů a kanálů

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • Schopnost vidět vše očima klienta, vcítit se do jeho kůže a potřeb
  • Alespoň základní zkušenost s navrhováním produktů, procesů nebo distribučních kanálů
  • Schopnost získat samostatně zpětnou vazbu koncového uživatele na vyvíjený produkt/službu nebo koncept
  • Kreativitu a analytické schopnosti

U NÁS ZÍSKÁTE MOŽNOST:

  • Stát u přerodu největší banky na českém trhu
  • Být součástí agilních týmů složených z expertů z rozdílných oblastí, které mají k dispozici agilního kouče, který s nimi prochází všemi agilními rituály (standupy, retro meetingy...)
  • Předávat své know-how kolegům v týmu a naopak se učit to, v čem oni vynikají
  • Výběru z velkého množství nadstandardních benefitů a volnočasových aktivit (můžete např. využít dní volna pro charitu a dobrovolničit na akcích pořádaných ČS, zapojit se do sportovních a jiných spolků a spoustu dalších věcí)
  • Dalšího odborného rozvoje a vzdělávání

Divize

T503 - Unsecured Financing

Typ úvazku:

Plný

Smluvní vztah:

Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickday