Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zástupce/zástupkyně mistra výroby

referenční číslo: 20431 | aktuálnost: 11.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické myšlení a praxi v průmyslové oblasti? Rádi byste se podíleli na organizaci a přípravě směn zaměstnanců?

Tak hledáme právě Vás!

Obsazujeme pozici ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ MISTRA VÝROBY.

Náplň práce

  • podpora mistra při plánování směn
  • zastupování vedoucího směny v případě jeho nepřítomnosti
  • zaučování, školení nových zaměstnanců
  • optimalizace výrobních procesů
  • dokumentace údajů související s výrobou
  • zodpovědnost za kvalitu výrobků a svěřenou část výroby

Požadujeme

  • minimálně středně odborné vzdělání (výuční list)
  • praxi v průmyslové výrobě
  • znalost MS Office – Excel
  • technické myšlení, vedení lidí výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené, pracovní dobu 7,5 hod. denně
  • pravidelné navyšování mzdy, finanční odměny
  • náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč
  • závodní stravování, příspěvek na kafeterii
  • možnost dopravy do práce firemním autobusem
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • profesní i karierní růst
  • pracoviště Plzeň město

Mzda: 30 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba