Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Vedoucí nákupu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 15554140703 | aktuálnost: 08.02.2019

MEVA a.s. - Marcela Hadravová

Poznámka

náplň práce: - plánování nákupních aktivit v poptávkovém řízení tuzemsko a dovoz - organizovat vykládku a zajišťovat evidenci skladů - vést celou administrativu činnosti zásobování včetně likvidace faktur - provádět inventarizaci a případnou reklamaci materiálu - udržovat materiálové zásoby na úrovni plánu Požadujeme: - vzdělání SŠ/VŠ technického či ekon. směru, znalost AJ - organizační a komunikační dovednosti - schopnost vést tým zaměstnanců - zkušenosti s nákupem technických produktů - řidičský průkaz sk. B Nabízíme: práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, motivující mzdové ohodnocení, čtvrtletní prémie, hrazené stravování, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích, poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, ubytování ve firemní ubytovně. Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou, další možnost karierního růstu. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem. Do 31.1.2019 budou uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru. Směnný provoz:

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Urbance 632/, Roudnice nad Labem, 41301

Region: Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita