Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Poznejte inspirativní prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, které vás budou bavit. Staňte se absolventy prestižního programu, který vás může vystřelit mezi budoucí hvězdy.

Můj potenciál - unikátní rozvojový projekt nově v Prostějově

referenční číslo: 1318797635

Přihlas se do programu, který otevírá dveře do světa poznání a kariéry


Česká spořitelna pořádá I. ročník unikátního čtyřměsíčního vzdělávacího programu MŮJ POTENCIÁL na Prostějovsku, ve kterém se dozvíš něco sobě, něco o věcech kolem tebe. Dostane se ti zkušenosti, kterou zúročíš, nezapomeneš, využiješ a aplikuješ do svého osobního i budoucího profesního života.

O čem to bude?


Spolu s lektory, manažery, dalšími studenty a zaměstnanci České spořitelny budeš pracovat na rozvoji svého potenciálu a talentu. Zapracuješ na svých silných stránkách, možná odhalíš ty slabší, na kterých ti pomůžeme zapracovat. Dozvíš se zajímavým způsobem něco o sobě, "vytuníš" svoje komunikační dovednosti a nahlédneš profíkům pod pokličku a do monitorů. Také si rozšíříš své znalosti a povědomí nejen o práci v České spořitelně a nabídneme Ti zkušenost, kterou jinde nezískáš! Program je určen pro studenty středních, středních odborných škol a gymnázií.

  • Hlásit se nám můžeš do 14.10.2018


K čemu to bude?


Budeš se účastnit atraktivních workshopů a kurzů. Po skončení kurzu budeš mít ve svém osobním portfoliu mnoho poznatků o sobě samém, které ti může pomoc do tvého budoucího profesního, ale i osobního života. Vyhodnotíš si své silné a slabé stránky, budeš s nimi umět pracovat a na těch slabších tě naučíme "zamakat". V případě úspěšného absolvování kurzu obdržíš certifikát, který bude odrážet tvé nově nabité zkušenosti.
Co ještě získáš?

  • zkušenosti k nezaplacení
  • cenné pracovní kontakty
  • možnost praxe, brigády nebo stáže
  • zářez do životopisu, který má váhu
  • nové kamarády
  • úplně nový pohled na bankovní svět a práci v ní


Typ úvazku:


Neplacená stáž

Vhodné pro:


Studenty

Tuto pozici obsazuje: Lucie Pišková


Když se řekne práce snů, vybaví se mi slova jako výzva a dobrodružství, nové zkušenosti, znalosti i lidé a hlavně náš úžasný tým. To všechno mi Česká
spořitelna dává. Mám na starosti nábor kolegů, kteří jsou hlasem České spořitelny nebo zajišťují zákaznický servis a podporu obchodu po celé Moravě.
Hledám lidi, kteří jsou plní energie a rádi se usmívají na svět kolem sebe. S dobrou náladou totiž dokážeme vše.

Místo pracoviště: Prostějov,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní