JUNIOR PROJECT MANAGER

referenční číslo: 11-12-293529/JD

Náplň práce

Máš rád zodpovědnost a uvítáš nové výzvy? Jsi organizační typ a troufneš si zajistit chod celého projektu s pomocí týmu kolegů a podřízených? Docílíš spokojenosti zákazníků? Pošli nám svůj životopis a nastartuj svoji kariéru!
Jako JUNIOR PROJECT MANAGER budeš:

  • Řídit tým určený pro realizaci tobě svěřených projektů
  • Koordinovat práci na svěřených projektech
  • Vést meetingy se zákazníkem
  • Kontrolovat dodržování požadovaného termínu, kvality a rozpočtu
  • Připravovat dokumentace a podklady pro referování o stavu realizace a dalším postupu zákazníkovi a vedení společnosti
  • Aktivně spolupracovat s odděleními napříč firmou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání – technické zaměření výhodou
  • Znalost AJ slovem i písmem
  • Znalost MS Office (zejména Excel)
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Řidičský průkaz B
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme

Benefity: * 13. plat * Bonusy * Mobil * Příspěvek na penzijní připojištění * Hrazené firemní akce Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy