VERIFIKACE A VALIDACE | TESTOVÁNÍ HMI

referenční číslo: 2-30-293506/JD

Náplň práce

Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost, zabývající se vývojem industriální a železniční automatizace hledá kolegy na pozici:
Náplní práce bude:

  • testování jednotlivých produktů řady PLC SIMATIC S7 a dotykových panelů HMI
  • návrhu testovacích scénářů dle specifikace produktu
  • konfiguraci a programování PLC, automatizaci testů
  • provádění testů a analýze výsledků
  • reportování výsledků, komunikaci s vývojáři

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání technického směru, případně adekvátní praxi v oboru
  • zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace
  • znalost programování PLC, nejlépe SIMATIC S7 v prostředí Step7 nebo TIA portal
  • znalost použití měřících přístrojů (multimetr, osciloskop)
  • orientaci v průmyslových komunikačních protokolech PROFINET nebo PROFIBUS
  • pokročilou znalost angličtiny – denní komunikace, znalost němčiny výhodou

Nabízíme

Benefity: * nadstandardní benefity (příspěvek na pojištění, stravenky, proplácení prvních dnů nemoci, odměny při pracovních a životních událostech atd.) * 5 týdnů dovolené * jazykové kurzy * flexibilní pracovní doba Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy