SW TESTER | Liberec

referenční číslo: 11-10-292780/JD

Náplň práce

Chceš se zapojit do týmu profesionálů a dostat se na novou úroveň v programování? Přihlaš se do výběrového řízení na pozici
SW TESTER
Jaká je náplň práce?

  • vývoj SW systémů pro distribuční síť
  • testování navrženého aplikačního řešení
  • navrhnout vhodná řešení při opravě SW(spolupráce při návrhu architektury)
  • práce v týmu

Požadujeme

  • potřebuješ znalost některého programovacího jazyka
  • výhodou praxe ve vývoji v prostředí .NET
  • předpokládáme základní znalost práce s databázemi (jakýkoliv SQL)

Nabízíme

Benefity: * možnost částečné práce formou home office! * 5 týdnů dovolené * osobní volno 2 dny za rok * vlastní mobilní telefon a notebook * příspěvek na stravování Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek