Specialista nákladového plánování | 55 000 Kč

referenční číslo: 11-11-292517/JD

Náplň práce

Máte vysokoškolské vzdělání? Finance a čísla jsou pro Vás zábavou? Komunikace v angličtině Vám nedělá problémy? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Aktuálně obsazujeme pozici
SPECIALISTA NÁKLADOVÉHO PLÁNOVÁNÍ
Vaší náplní práce bude:

  • tvorba cenových kalkulací
  • plánování nákladů nových projektů
  • plánování nákladů v případě změn designu
  • hledání úspor v oblasti nákladů
  • podpora při tvorbě strategií pro jednotlivé projekty

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici nutností!
  • Pozitivní vztah k číslům!
  • Ochota a schopnost komunikovat v anglickém jazyce

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * Prémie * příspěvek na životní pojištění * zaměstnanecké stravování * rehabilitace, závodní lékařku * odměnu při pracovním výročí zaměstnance a u životního výročí 50 let * zvýhodněný tarifní balíček * možnost půjčky v tíživé situaci * příspěvek na dioptrické brýle dětí zaměstnanců * den placeného volna k doprovodu dítěte do 1. třídy Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek