APLIKAČNÍ INŽENÝR - VZDUCHOTECHNIKA A KLIMATIZACE

referenční číslo: 2-40-290070/JD

Náplň práce

Mezinárodní společnost působící v oblasti výroby a prodeje vzduchotechnických a klimatizačních jednotek hledá posilu do svého týmu na pozici
APLIKAČNÍ INŽENÝR - VZDUCHOTECHNIKA A KLIMATIZACE.
Hlavní zodpovědnosti:

  • příprava obchodních nabídek na vzduchotechnické jednotky pro klienty
  • překlady, korekce a podpora marketingových materiálů
  • příprava a úprava DWG výkresů jednotek
  • technická podpora prodeje
  • účast na odborných seminářích a školeních

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • technické znalosti v oblasti VZT/TZB
  • uživatelská znalost programu AutoCAD
  • řidičské oprávnění sk. B
  • komunikativní znalost angličtiny (komunikace s centrálou v zahraničí)

Nabízíme

Benefity: * odborná školení a semináře * příspěvek na stravování (jídelna v objektu) * práce v mladém kolektivu * možnost profesního růstu Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 28 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek