SPECIALISTA NÁKUPU

referenční číslo: 11-30-289956/JD

Náplň práce

Máte praxi v nákupu, Aj min. na úrovni B1 a chcete se stát součástí výrobní společnosti, která je špičkou v oboru a bude si Vás vážit?
Pak reagujte, protože hledáme posilu na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU
NÁPLŇ PRÁCE:

  • zodpovědnost za projekt
  • vyjednávání podmínek nákupu materiálu
  • péče o dodavatele a rozvoj nových vztahů
  • zodpovědnost za včasné a kvalitní dodávky materiálu
  • komunikace s ostatními odděleními ve firmě
    Lokalita: Česká Lípa
  • pro vzdálenější lokality relokační příspěvek 100 000 Kč

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického případně ekonomického směru
  • min. 2 roky praxe v nákupu z automotive či jiné výrobní firmy
  • znalost AJ pro komunikaci se zahraničními klienty
  • znalost NJ výhodou

Nabízíme

Benefity: *13. plat * relokační příspěvek 100 000 Kč * 5 týdnů dovolené * podnikové stravování za výhodné ceny * možnost jazykových a odborných kurzů * příspěvek na penzijní/životní pojištění * cafeterie a propracovaný systém zaměstnaneckých výhod Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek